Hakkımızda

STARIUM GROUP

Hakkımızda

2012 yılında kurulan Türkiye’nin Dekoratif Pvc Panel Kapı sektöründeki öncü kuruluşlarından Starium Group, 8 yıllık tecrübeden aldığı güçle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlara imza atmaktadır. Teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı, sürdürülebilirlik politikası ve gündemin trend modelleri ile sektörün nabzını değiştirmektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren yüksek performans gösteren ve sürdürülebilir bir büyüme kaydeden Starium Group, Türkiye’nin öncü Dekoratif Pvc Panel Kapı üreticilerinden biri olmuştur. Başarı ile yükselen bu profilde sahip olunan pazar deneyimi, yüksek kalite anlayışı ve personel motivasyonu önemli bir role sahiptir. Dünya üzerinde birçok bölgeye ihracat yapan Starium Group, 2019 yılında Cezayir’e açtığı fabrika ile Afrika pazarına güçlü bir giriş yapmıştır.
Misyonumuz

Starium Group, çalışanları ile birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyor, Ülkesi ve müşterileri için güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için kaliteli ve trend modeller üretmek, beklentilerine hızlı ve güleryüz ile cevap vermek, ürünlerimize sahip çıkmak , satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir, En önemli sermayemiz insan kaynağıdır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Gücümüzü aldığımız müşterilerimizi güç katmayı hedef alırız.